Global-Bux - Глобальный зароботок!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Global-Bux - Глобальный зароботок!!! » Всякая всячина... » Де пройти курси фотографування?


Де пройти курси фотографування?

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Завжди мріяв освоїти фотографію на професійному рівні, але не знаю, з чого почати. Мене цікавить не лише техніка зйомки, але й мистецтво композиції, робота зі світлом, обробка фотографій. Шукаю курси, де б я міг навчитися всьому цьому онлайн, оскільки через щільний графік не маю можливості відвідувати очні заняття. Важливо, щоб програма була гнучкою та враховувала різні рівні підготовки, адже я ще новачок у цій справі. Чи можете порадити де можна знайти такі курси?

0

2

Хочу порекомендувати вам онлайн фотошколу Зелений квадрат https://green4.photo/uk/photo_courses/start_online/ вона стала для мене справжнім відкриттям і допомогла досягти значного прогресу в фотографії. Курси в "Зеленому квадраті" охоплюють широкий спектр тем від основ фотографії до складних технік обробки зображень. Велика увага приділяється індивідуальному підходу, завдяки чому кожен студент отримує знання та навички, необхідні саме йому. Незалежно від вашого рівня, ви знайдете курс, який відповідатиме вашим потребам. Викладачі – професіонали своєї справи, які не лише поділяться теоретичними знаннями, але й допоможуть розвинути практичні навички.

0


Вы здесь » Global-Bux - Глобальный зароботок!!! » Всякая всячина... » Де пройти курси фотографування?